PGT RssScroller - Copyright © 2010 by pagit.eu
ESB logo MK  western union partner

Еуростандард банка прва воведува подарок-картички

MasterCard® Business DebitCard дебитна картичка: Бидете спокојни!

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.

ebankingatm
kredit_kalk
depozit_kalk
konvertor
prodazba na imot

Е-Банкарство

Имплементацијата на систем за електронско банкарство во ЕУРОСТАНДАРД Банката Ви нуди ефикасен, флексибилен и едноставен начин на пристап до информациите за состојбата на Вашите сметки во реално време и реализација на потребните финансиски трансакции.
Основни карактеристики на целокупниот систем кој ЕУРОСТАНДАРД Банка е во можност да Ви го понуди се:
  • Сигурност
  • Загарантирана тајност
  • Контролиран пристап до информациите
  • Директен пристап до системите на Банката

ebanking button

Вашите забелешки и сугестии ги очекуваме во Службата за работа и поддршка на корисниците контакт телeфон:
02/3249 - 416; 02/3140 - 245; 02/3140 - 205 или на e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите